9. KARMSTOLAR, 1 par, gustaviansk stil, 1800-tal

Bemålade, klädda endast med domestick, ålders och bruksslitage

Bredd: 63 cm

Varunr 14350

8 December 2018 11:00

Klubbslag2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK 2 000 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK

Utrop 2000-3000 SEK

1 300 SEK2018-12-08 10:42
1 200 SEK2018-12-08 10:30
1 000 SEK2018-12-02 10:00
900 SEK2018-12-05 01:13
400 SEK2018-12-01 20:58
250 SEK2018-11-29 01:06
100 SEK Startpris

Decemberauktion 2018,

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 50 SEK Ink.moms