47. CARL MALMSTEN (1888-1972), Vitrinskåp, ''Herrgården'', för Åfors

Mindre fanerskador på överskåpets nedre del

H: 185 cm, B: 101 cm, D: 40 cm

Varunr 14503

8 December 2018 11:00

Klubbslag10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK 2 200 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK

Utrop 4000-5000 SEK

1 300 SEK2018-12-08 10:48
1 200 SEK2018-12-08 10:19
1 000 SEK2018-12-08 10:11
100 SEK Startpris

Decemberauktion 2018,

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 50 SEK Ink.moms