45. SNEDKLAFFSKÅP, imitationsmålat, 1800-tal

Åldersslitage, senare bemålad insida

H: 179 cm, B: 91 cm, D: 48 cm

Varunr 14307

8 December 2018 11:00

Klubbslag6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK 900 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK

Utrop 2000-3000 SEK

700 SEK2018-12-02 10:07
600 SEK2018-12-07 15:38
100 SEK Startpris

Decemberauktion 2018,

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 50 SEK Ink.moms