35. LJUSSTAKE, Frankrike, 17/1800-tal, rester av förgyllning

Höjd 21 cm

Varunr 14693

8 December 2018 11:00

Klubbslag8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK 450 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK

Utrop 1000 SEK

100 SEK2018-11-28 21:42
100 SEK Startpris

Decemberauktion 2018,

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Andra populära objekt