32. HENNING HOUGAARD, olja på duk, sign. Henning Hougaard

Inga anmärkningar/no remarks

46 x 65 cm

Varunr 14399

8 December 2018 11:00

Klubbslag4 00 SEK5 00 SEK 600 SEK2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK

Utrop 600 SEK

300 SEK2018-12-07 21:34
250 SEK2018-12-04 16:57
200 SEK2018-11-29 18:03
100 SEK Startpris

Decemberauktion 2018,

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 50 SEK Ink.moms