2. CARL HOLST, fällbord, alrot, stmpl. Carl Holst för Eskilstuna FS, 17/1800-tal

Mindre fanersläpp på skiva

höjd 72 cm, diameter 87 cm

Varunr 14468

8 December 2018 11:00

Klubbslag5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK 2 400 SEK27 00 SEK28 00 SEK

Utrop 3000 SEK

2 400 SEK2018-12-07 20:52
2 200 SEK2018-12-07 20:43
1 500 SEK2018-11-30 23:52
1 400 SEK2018-11-30 23:10
1 200 SEK2018-11-29 17:59
150 SEK2018-11-28 21:49
100 SEK Startpris

Decemberauktion 2018,

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Andra populära objekt