14. SLAGBORD, gustavianskt, Karlskrona, 1700-talets andra hälft

Skador, slitage, originalskick

Varunr 14737

8 December 2018 11:00

Klubbslag16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK 4 800 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK

Utrop 2000-3000 SEK

4 200 SEK2018-12-08 10:29
4 000 SEK2018-12-08 10:19
1 400 SEK2018-12-01 22:38
200 SEK2018-11-28 21:51
100 SEK Startpris

Decemberauktion 2018,

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Andra populära objekt